MICHU

Rok produkcji – 1978, pochodzenie – Polska, ogólny stan techniczny – dobry z plusem. Z motocyklami jestem związany od 1993. Przeszedłem cały proces jeżdżenia na dwóch kółkach. Od motorynki, Ogarów, WSK, WFM, jeżdżenia po torach wyścigowych i wypraw motocyklowych. Aktywny motocyklista.

Michu

Od zawsze lubię budować coś z niczego. Moim marzeniem było zbudowanie customa. Tak powstał JUST, którego losy możecie prześledzić tutaj. Pierwszym był Fakyt, który jest najdziwniejszym i najbrzydszym motocyklem na jakim kiedykolwiek jechałem.

Odkąd pamiętam jeżdżę motocyklem i to jest tak naprawdę to, co w dwóch kołach lubię najbardziej. Jeśli dzisiaj ktoś zaoferowałby mi pracę kuriera po świecie na motocyklu – przyjąłbym ją bez wahania. Na motocyklu odpoczywam, nawet jak jestem ekstremalnie zmęczony. Plany związane z podróżami mnie prześladują gorzej niż comiesięczne opłaty. Pracuje w IT i powoli zmieniam całość mojej pracy na zdalną, aby móc jeździć jeszcze więcej.

Co lubię?

  • Wyprawy motocyklowe;
  • Customy, a najbardziej znajdywanie w nich detali;
  • MotoGP;
  • Krytykować;

Czego nie lubię?

  • Ludzi z wyszlifowanymi papierem ściernym ślizgaczami;
  • Choperów z kuframi pirackimi z tyłu;
  • Niebieskiego oświetlenia;
  • Wątróbki;

BLOG MOTOCYKLISTY

Blog został założony w 2012 roku – ma już 7 lat (dokładnie 23 września)! Powiem wam, że nie pamiętałem tej daty, przypomniał mi o niej pierwszy artykuł. Od początku pojawiały się tutaj informacje dotyczące motocykli, moich projektów oraz wypraw. Obecnie jeżdżę, piszę relacje i zbieram materiały na kolejne artykuły, którymi stopniowo będę uzupełniać bloga. Mam nadzieje, że informacje tutaj zawarte pomogą wam lub przynajmniej w małym stopniu zainspirują do podróży motocyklowych oraz samodzielnego grzebania w motocyklach.

Upraszczając – oprócz relacji z budowy JUST-a, piszę o tym co mi się podoba, co mnie fascynuje oraz inspiruje w motocyklach.

Zapraszam do lektury!

Szerokości Kochani!

Kontakt: info@michumoto.com